QR0402D20K0Q10Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
QR0402D20K0Q10Z
JLCPCB Part #
C176100
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 50V 63mW Thick Film Resistor ±0.5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS