CR2512JR120E04R
MFR.Part #
CR2512JR120E04R
JLCPCB Part #
C245695
Description
-55℃~+155℃ 120mΩ 1W Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS