CR2512JR036E04Z
MFR.Part #
CR2512JR036E04Z
JLCPCB Part #
C176072
Description
-55℃~+155℃ 1W 36mΩ Thick Film Resistor ±1800ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS