CR2512J9R10E04S
MFR.Part #
CR2512J9R10E04S
JLCPCB Part #
C245742
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 9.1Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS