QR0603F680RP05Z
MFR.Part #
QR0603F680RP05Z
JLCPCB Part #
C176131
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS