CR2512J4K70E04Z
MFR.Part #
CR2512J4K70E04Z
JLCPCB Part #
C245731
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS