CR1206F4R12P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206F4R12P05Z
JLCPCB Part #
C245563
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.12Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS