TP0805B12K7P0510Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
TP0805B12K7P0510Z
JLCPCB Part #
C5184180
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS