CR2512J39KE04
MFR.Part #
CR2512J39KE04
JLCPCB Part #
C429581
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 39kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS