CR1210F64K9P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1210F64K9P05Z
JLCPCB Part #
C174543
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS