CR2010J100KE04
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010J100KE04
JLCPCB Part #
C429558
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS