CR1206J5R10P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206J5R10P05Z
JLCPCB Part #
C245649
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS