CR2512F7R87E04S
MFR.Part #
CR2512F7R87E04S
JLCPCB Part #
C147197
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 7.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS