CR2512F249RE04Z
MFR.Part #
CR2512F249RE04Z
JLCPCB Part #
C147247
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 249Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS