CR1210FR056P05R
MFR.Part #
CR1210FR056P05R
JLCPCB Part #
C245659
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS