CRW1218F11K0E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CRW1218F11K0E04Z
JLCPCB Part #
C149807
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS