CR2512F15R4E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2512F15R4E04Z
JLCPCB Part #
C165319
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS