CRH1210J7K50P05Z
MFR.Part #
CRH1210J7K50P05Z
JLCPCB Part #
C174639
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 660mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS