CR0603F80K6P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0603F80K6P05Z
JLCPCB Part #
C245172
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS