CR2512F10K7E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2512F10K7E04Z
JLCPCB Part #
C147242
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS