CR1210F18K7P05Z
MFR.Part #
CR1210F18K7P05Z
JLCPCB Part #
C147017
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS