CR1210F5R10P05S
MFR.Part #
CR1210F5R10P05S
JLCPCB Part #
C147019
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS