CR1210J82KP05
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1210J82KP05
JLCPCB Part #
C429304
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 82kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS