CR2010J4R70E04S
MFR.Part #
CR2010J4R70E04S
JLCPCB Part #
C149848
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS