CR1206F2R00P05S
MFR.Part #
CR1206F2R00P05S
JLCPCB Part #
C2844230
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 2Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS