CR2010FR280E04R
MFR.Part #
CR2010FR280E04R
JLCPCB Part #
C175985
Description
-55℃~+155℃ 280mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS