CR2512FR150E04R
MFR.Part #
CR2512FR150E04R
JLCPCB Part #
C176046
Description
-55℃~+155℃ 150mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS