CR1812F91K0E04Z
MFR.Part #
CR1812F91K0E04Z
JLCPCB Part #
C174772
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS