CR2010J0R00E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010J0R00E04Z
JLCPCB Part #
C245667
Description
-55℃~+155℃ 0Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS