CR1206J10K0P05Z
MFR.Part #
CR1206J10K0P05Z
JLCPCB Part #
C881379
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS