CR2010FR820E04R
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010FR820E04R
JLCPCB Part #
C165405
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 820mΩ Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS