CR2010J4K30E04Z
MFR.Part #
CR2010J4K30E04Z
JLCPCB Part #
C146847
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS