TR0805D174KP0550Z
MFR.Part #
TR0805D174KP0550Z
JLCPCB Part #
C149977
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 174kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS