CR2010F3M30E04Z
MFR.Part #
CR2010F3M30E04Z
JLCPCB Part #
C165383
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS