CR2010F68R0E04Z
MFR.Part #
CR2010F68R0E04Z
JLCPCB Part #
C146981
Description
-55℃~+155℃ 200V 68Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS