CR1206F324RP05Z
MFR.Part #
CR1206F324RP05Z
JLCPCB Part #
C245519
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 324Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS