QR0402J47K0Q10Z
MFR.Part #
QR0402J47K0Q10Z
JLCPCB Part #
C176117
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 50V 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS