CR2010F8R25E04S
MFR.Part #
CR2010F8R25E04S
JLCPCB Part #
C147109
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 8.25Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS