CR2010F88R6E04Z
MFR.Part #
CR2010F88R6E04Z
JLCPCB Part #
C175001
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 88.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS