CR1206J1R60P05Z
MFR.Part #
CR1206J1R60P05Z
JLCPCB Part #
C245628
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS