CR2010F75K0E04Z
MFR.Part #
CR2010F75K0E04Z
JLCPCB Part #
C175106
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS