CR2010F750RE04Z
MFR.Part #
CR2010F750RE04Z
JLCPCB Part #
C147186
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS