CR0402F22R0Q10Z
MFR.Part #
CR0402F22R0Q10Z
JLCPCB Part #
C881322
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 50V 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS