CR2010F2R40E04S
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010F2R40E04S
JLCPCB Part #
C147227
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS