QR1206F4R70P05Z
MFR.Part #
QR1206F4R70P05Z
JLCPCB Part #
C176223
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS