CR2010F27R0E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010F27R0E04Z
JLCPCB Part #
C146995
Description
-55℃~+155℃ 200V 27Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS