CR1812J3K9E04
MFR.Part #
CR1812J3K9E04
JLCPCB Part #
C429612
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS