CR2010F19R1E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010F19R1E04Z
JLCPCB Part #
C174970
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS