CR2010F182RE04Z
MFR.Part #
CR2010F182RE04Z
JLCPCB Part #
C147222
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS