CR1210F51R1P05Z
MFR.Part #
CR1210F51R1P05Z
JLCPCB Part #
C174435
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS